0312 432 22 26

Öğrenci Veli Yorumları

BEN BU ZORLU YOLDA TECRÜBELİ ÖĞRETMENLERİM VE PROFESYONEL ÖĞRETMEN KADROSUNUN DESTEĞİ SAYESİNDE HAYALİME ULAŞABİLDİM. SINAV ALIŞKANLIĞI KAZANDIRMA ÇALIŞMLARAI SONUCUNDA SINAV HEYECANIMI DENGELEYEBİLMEYİ BU DERSHANWEDE ÖĞRENDİM. DÜZENLİ SINAVLAR SİZİN SINAVI ARTIK ALIŞAGELMİŞ BİR DURUM GİBİ GÖRMENİZİ SAĞLIYOR VE BU DA SINAVDA EN ÇOK İHTİYCAIMIZ OLAN HIZIMIZIN ARTMASINI SAĞLIYOR. ÖĞRETMENLERİMİZ DERS ÇALIŞMA VE PLANLAMA KONUSUNDA HER ZAMAN BİZİM YANIMIZDAYDI. DÜZENLİ ÖDEV KONTROLLERİ ÖĞRETMENLERİN BİREBİR EKSİKLERİMİZLE İLGİLENMLERİ VE HİÇBİR ZAMAN BIKMADAN USANMADAN SORULARIMIZA CEVAPLAR VERMELERİ SINAV STRESİMİZİ KONTROL ETMEMİZ İÇİN YARARLI  OLDU. ONLARIN DENEYİMLERİ YOL GÖSTERİCİMİZ OLDU. SADECE ÖĞRETMEN KADROSU DEĞİL REHBERLİK SERVİSİ VE YÖNETİMİ DE HEP YANIMIZDAYDI. HER ANLAMDA ÖĞRENCİ İSTEKLERİNİ KESİNLİKLE KULAK ARKASI ETMEYEN BİR KADROYA SAHİP KURUM. BİR SORUNUMUZ OLDUĞUNDA ÇEKİNMEDEN PAYLAŞABİLECEĞİNİZ DENEYİMLİ ÖĞRETMENLER VE EN ÖNEMLİSİ DE SINAVA ÇOK HAKİM OLUNMASI SAYESİNDE VAKİT KAYBETMEDEN PANİK OLMADAN KONULARA BİZDE HAKİMİYET KAZANDIK. SINIFLARDA AZ KİŞİ İLE VERİMİ ÜST NOKTAYA TAŞIMAYI BAŞARAN BİR DERSHANE VE BİREBİR EĞİTİM DERKEN NE DEMEK İSTEDİKLERİNİ SINAVA GİRDİKTEN SONRA DAHA NET ANLIYORSUNUZ. EN MNEMLİS KALABALIK İÇİNDE KAYBOLUP GİTMENİZE İZİN VERİLMİYOR. HER SEVİYEDE ÖĞRENCİYLE AYRI AYRI İLGİLENİLİYOR. SINIFTA EKSİKLERİMİZ ÖĞRETMEN TARAFINDAN BELİRLENİYOR VE SİZ FARK ETMESENİZ BİLE GEÇ OLMADAN EKSİĞİNİZİ TAMAMALAYABİLİYORSUNUZ. SADECE DERS VE ÖDEV DEĞİL BU SENE HEPİMİZİN EN ÇOK İHTİYACI OLAN MORAL VE MOTİVASYONUMU SAĞLAYAN HOCALARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. İHTİYAÇ DUYULDUĞU ANDA DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN NEREDEYSE SİZLE BİRLİKTE SINAVA GİREN BİR YÖNETİM VE EĞİTMEN KADROSUNA SAHİP BİR KURUM. GERÇEKTEN HERKESLE ÖZEL OLARAK İLGİLENİLEN VE ÖNEMLİ OLDUĞUNUZU HİSSETTİĞİNİZ BİR DERSHANE. BAZEN SİZ BOVERDİĞİNİZDE SİZİ ÇEKİP ÇIKARTAN BİR MOTİVASYONLA BİR SENEYİ GEÇİRDİK. BUNUN ETKİSİNİN HER ŞEYDEN ÖNEMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. DERSHANEMİZİN VE BİZİM EN BÜYÜK ŞANSIMIZ İŞİNİ ÖNEMSEYEN VE BU DENLİ SEVEN İNSANLARIN BİR ARADA OLMASIYDI. HEDEFİ YÜKSEKLERDE OLAN ÖĞRENCİLER İÇİN EN DOĞRU VE EN GÜVENİLİR ADRES OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

MEMNUN KALDIĞIM VE MEMNUN KALACAĞINIZ BİR DERSHANE. BİREYSEL OLARAK İLGİLENİYORLAR. HOCALARDAN MEMNUNUM. ÖNERECEĞİM BİR EĞİTİM KURUMU.

KENDİNİ GELİŞTİRMENK İSTEYEN ÖĞRENCİ İÇİN GAYET UYGUN BİR DERSHANE. ÖĞRETMENLERİN VE YÖNETİCİNİN İLGİ VE ALAKASI  GAYET İYİ. ÖĞRENCİLERİN EKSİKLERİNİ TAMAMLAMAYA YÖNELİK ÇALIŞMALAR YAPAN, ETÜT KONUSUNDA SIKINTI ÇEKİLMEYEN, HOCALARIN ÇOK İLGİLİ OLDUĞU GÜZEL VE ÖĞRENCİYE DEĞER VEREN BİR DERSHANE.

GERÇEK EĞİTİMİN VE GERÇEK ÖĞRETMENLERİN NE OLDUĞUNU GÖSTEREN DERSHANE. HATUN HOCANIN BÜYÜK BİR İTİNAYLA İLGİLENDİĞİ GERÇEKTEN BUTİK BİR YER.ÖĞRETMENLER ÇOK DONANIMLI. ÖĞRENCİYİ BOŞ BIRAKMAYAN BİR EĞİTİM KURUMU TESTFEN DERS  SAATLERİ VE ETÜT SİTEMİYLE ÖĞRENCİYLE BİREBİR İLGİLENMESİYELOLSUN İYİ BİR KURUM.SÜREKLİ ÖĞRENCİNİN DERSLERİNİ VE PSİKOLOJİSİNİ DÜŞÜNEN BİR KURUM. HEM ÇOK DİSİPLİNLİ HEM DE AİLE SICAKLIĞI VAR.İSTEDİĞİNİZ SORUYU İSTEDİĞİNİZ ZAMANDA SORABİLİYORSUNUZÇEKİNMEDEN. ÖĞRETMENE ANINDA ULAŞABİLİYORSUNUZ. SORULARINIZ HAVADA YA DA AKILDA KALMIYOR. GERÇEKTEN İYİ BİR EĞİTİMİN GÜVENİLİR ADRESİ.

DERSHANE DEYİNCE AKLINIZA NE GELİYORSA SİLİN ÖNCE! ÇÜNKÜ DİĞERLERİNE BENZEMEDİĞİ İÇERİ  İLK GİRDİĞİNİZ ANDAN İTİBAREN ANLAŞILIYOR. ÖĞRETMEN KADROSU SINAV SÜRECİNE, SORULARINA FAZLASIYLA HAKİM VE BU SİZİ BAŞARIYA GÖTÜRÜYOR. KENDİNİZİ ASLA SADECE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ OLARAK HİSSETMİYORSUNUZ. YERİ GELDİĞİNDE DERDİNİZİ ANLATIYORSUNUZ, YERİ GELDİĞİNDE SIRF SİZİN İYİLİĞİNİZ İÇİN KENDİ VAKİTLERİNDEN AYIRIP SİZİNLE İLGİLENİYORLAR. KENDİ BRANŞLARINDA BAŞARILARI VE TECRÜBELERİYLE  VE SİZİNDE GAYRETİNİZLE OLDUĞUNUZ YERDEN DAHA DA İLERİYE GÖTÜRÜYORLAR. SINIFLARIN AZ KİŞİ OLMASI UNUTULMANIZI ENGELLİYOR. EKSİĞİNİZ KAPANIYOR. MORAL VE MOTİVASYON OLARAK ASLA YALNIZ KALMIYORSUNUZ. SONUÇ OLARAK BİR YILINIZ SİZİN VE ONLARIN EMEKLERİYLE DOLUP TAŞIYOR SONUCUNDA DA YILIN BAŞINDA EKİP, BİR YIL DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE SULADĞINIZ FİDAN BİR AĞACA DÖNÜŞÜYOR. VE BU, NE SİZİN NE DE ONLARIN YAPTIĞI BİR ŞEY OLUYOR. BU BİR TAKIM ÇALIŞMASI VE BURASI BULABİLECEĞİNİZ EN İYİ TAKIM

Bence harika bir yer. Hem sınıfları aydınlık hem de aile sıcaklığı veren kurucuları rehber öğretmenleri var. Şu ana kadar gördüğüm en muhteşem tarih hocalarına sahipler ve fizik hocaları mükkkkeeeemmmmmmmeeeelllll, harika bir adam. Tm öğrencileri için de gayet iyi bir.fen alanındaki hocaları mükemmel ve testfen gerçekten hem sayısal hem de eşit ağırlık öğrencileri için en uygun yer  ama en güzeli bu zamana kadar hiçbir dershanede görmediğim etüt sistemleri.gerçekten çok muazzam istediğiniz saat istediğiniz hocadan istediğiniz kadar etüt alabiliyorsunuz. İdari yönden asla bir baskı huzursuzluk hissettirecek bir ortam yok ve öğrenci olarak biz ne istersek yaptıkları için sıkıntı yaşandığı zaman bütün dershaneye anket yapıp hangi hocada hangi derste sıkıntı var diye irdelemeleri ve sonuca bağladıkları için gayet memnundum. Benim puanım 10 üzerinden 10/8.9   ekstra olarak ertaç hoca bir harikaaaaaa. Ankara’nın açık ara en iyi fizik öğretmeni, matematik öğretmeni harika bir adam ( einstein)

Bu zorlu süreçte her daim hiç sıkılmadan yanımda olan bir eğitim kurumu. İşlerini en  iyi şekilde yapan efsane öğretmen kadrosu ve HATUN HOCA sayesinde çok iyi yerlere geleceğime eminim. Ayrıca ailemle sürekli iletişim halinde olmaları, beni sürekli takip etmeleri gerek ders gerekse psikolojik anlamda düzen, disiplin ve güvenin adresi. Testfen eğitim kurumu.

Lise hayatımın bana kazandırdığı çok fazla bir şey olmadı. Korka korka geldiğim bu dershane hayatımı değiştirdi. Öğretmenlerimin ve Hatun Hocanın bize karşı ilgisi hepimizi daha ileriye sürükledi. Çok mutluyum ki böyle bir dershanede öğrencilik yaptım. Yeri geldi güldük, yeri geldi ağladık, yeri geldi tedirgin olduk ama bunların hepsini dershanemiz sayesinde aşabildik. Profesyonelleşmiş öğretim kadrosu sayesinde eksiklerimizi çok iyi bir şekilde tamamladık. Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum.

GEREK ÖĞRETMENLERİNİN KALİTESİ GEREKSE ÖĞRENCİ İLE İLGİSİ TARTIŞILMAZ. İYİ Kİ GELMİŞİM DEDİĞİM NADİR KURUMLARDAN. TÜM SENE BOYUNCA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

İLGİ YÜKSEK,  ÖĞRETMENLERİ DENEYİMLİ.  GAYET MEMNUN KALDIM.

BİR DERSHANE  OLARAK NE VEREBİLİYORSA EN İYİSİNİ VEREN BİR DERSHANE. EN BAŞTA KURUCU HATUN HOCAMIZ HER ŞEY DE YANIMIZADA OLUP BİZİM BİR SENEYİ VERİMLİ BİR ŞEKİLDE GEÇİRMEMİZİ SAĞLADI. BU DERSHANEYE GELENE KADAR HEP TEMBEL ÖĞRENCİYDİM FAKAT HATUN HOCA BENİMBU HUYUMU ZOR DA OLSA BIRAKTIRMAYI BAŞARDI. DERSHANEMİZDE AİLEMİZDEN ÇOK BURADAKİ ÖĞRETMENLERLE BİRLİKTEYDİK VE AİLE GİBİ OLDUK. DİĞER EĞİTİM KURUMLARINDA HEP BİR KAOS OLURDU AMA BURADA HERKES KARDEŞ GİBİ. HAYATIMDA TEK PİŞMANLIK DUYMADIĞIM ŞEY BU KURUMDA, BU MÜKEMMEL HOCALARLA SINAVA HAZIRLANMAK.SINAVA HAZIRLANIRKEN DÜZENLİ VERİLEN ÖDEVLER VE KONTROLLER, BİREBİR ÖĞRENCİLERİN TAKİBİ HER KURUMUN YAPABİLECEĞİ BİR İŞ DEĞİL. BİR KURUMDA OLMASI GEREKEN HER ŞEY VAR. EN ÖNEMLİSİ DE BİZE ÖĞRETMENLİKTEN ÇOK ANNELİK YAPAN YERİ GELDİĞİNDE İYİLİĞİMİZ İÇİN KIZSA BİLE GECE KÜTÜPHANESİ UYGULAMASI YAPARAK BİZE YEMEK HAZIRLAYIP YEDİREN , ÖĞRENCİLERİNE ÖZENLİ DAVRANAN KURUCU VE HOCALARIN OLMASI. BU EMEKLERİNDEN DOLAYI EN BAŞTA HATUN HOCA OLMAK ÜZERE TÜM HOCALARIMA İÇTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

BU SENE KAZANDIĞIM İKİNCİ AİLEM.EĞİTİM VE ÖĞRETİM KADROSUYLA BİR SENENİN NASIL GEÇTİĞİNİ ANLAYAMADIM. EĞİTİMİN  TAM HAKKIYLA YAPILDIĞI TEK YER. MOTİVASYON DESTEĞİ İLE  SINAVA ÇOK İYİ HAZIRLANMAMI SAĞLAYAN HATUN HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ETÜTÜTLERİYLE VE BİRAYSEL OLAN ÇALIŞMALARLA SINAVDA VE DENEMELERDE  YAPABİLECEĞİM EN İYİ SONUCA ULAŞTIM. SICAK, SAMİMİ VE NEŞELİ GEÇEN BU YILIN HİÇ BİTMEMESİNİ İSTERDİM. BANA KATKISI ÇOK OLAN HATUN HOCAMA VE DERSHANE  ÖĞRETMENLERİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

BURADA HER ŞEYİYLE MÜKEMMEL BİR YIL GEÇİRDİM. SINAVDAN SONRA ÖZLEMLE HALEN GELMEYE DEVAM ETTİĞİM VE  İLERLEYEN ZAMANDA DA SÜREKLİ ZİYARET EDECEĞİM, EĞİTİM KADROSUYLA VE İDARESİYLE TAM BİR YUVA YARATAN HARİKA KURUM. BURAYI ÇOK SEVİYORUM. BURADA GEÇİRDİĞİM BİR YILIN HİÇ BİTMEMESİNİ İSTEDİM. HERGÜN BÜYÜK BİR İSTEKLE KAFAMDA HİÇBİR SORU OLMADAN GELDİĞİM MUAZZAM DERSHANE TESTFEN.EĞİTİM ÖĞRETİMDE ŞU ANA KADAR GÖRDÜĞÜM EN İYİ YER. EKSİKLERİMİZ OLDUĞUNDA ÇOK RAHAT KAPATABİLDİĞİMİZ, HOCALARIMIZIN BÜYÜK BİR İSTEKLE YARDIM ETTİĞİ TAM BİR AİLE ORTAMI TESTFEN. AMA BURANIN EN ÖNEMLİ KİŞİSİ BİZİM EN UFAK SORUNUMUZU  KENDİ SORUNU GİBİ GÖREN , HER DAİM YANIMIZDA OLAN, BİR ANNE ŞEFKATİYLE YAKLAŞAN HATUN HOCA. ONA BURADAN BİR KEZ  DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUM. BİR KURUMDA  GÖRDÜĞÜM HEM EN SAMİMİ İNSAN, TAM BİR EĞİTİMCİ, ÇOK ANLAYIŞLI MÜKEMMEL BİR İNSAN. İYİ Kİ ONU TANIMIŞIM. TÜM EĞİTİMCİLERİN ÖRNEK ALMASI GEREKEN BİR KİŞİ. ONU ÇOK SEVİYORUM.

DERSHANEYE BAŞLARKEN BİLE ÇOK SAYGILI,MERHAMETLİ VE SICAK BİR YUVA GİBİ HİSSETTİRDİ. İKİNCİ EVİM DİYEBİLİRİM. AYRICA ZATEN HOCA KADROSU VE İLGİ OLARAK  BİR NUMARA, ÖZELLİKLE SAYISALLAR İÇİN SÖYLÜYORUM FİZİKTE ZORLANIYORSANIZ BURASI BİREBİR VE SİZİN İÇİN ÇOK KALİTELİ. EĞİTİM HAYATIM BOYUNCA EN RAHAT VE İYİ ÇALIŞTIĞIM YER OLDU. HATUN HOCAMIN GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ BİLE YETER. BİZE SADECE DERS DEĞİL NORMAL HAYATIMIZA DA ORTAK OLDU, KENDİ EVLADI GİBİ SAHİPLENDİ VE SORUNLARIMIZLA BİREBİR İLGİLENDİ. ‘’ÖĞRETMEN VAR, ÖĞRETMEN VAR’’ DERLER. GERÇEKTEN BUNU BU KURUMDA İLİKLERİME KADAR HİSSETTİM. SONUÇ NE OLURSA OLSUN İYİ Kİ TESTFENE GELMİŞİM. BANA ÇOK ŞEY KATTI. TEŞEKKÜRLER HATUN HOCAM VE TESTFEN AİLESİ.

.

TESTFEN EĞİTİM KURUMU SADECE DERS ODAKLI OLMAYIP BİZİM(ÖĞRENCİLERİNİN) MORAL VE MOTİVASYONUNU DA DÜZELTİCİ ÇALIŞMALARLA SAMİMİ BİR ORTAM SUNDU.  ÖĞRETMENLERİMİZİN SICAK YAKLAŞIMIYLA RAHATLIKLA DERSE KATILIM VE SORU SORMA İMKANIMIZ OLDU. HEDEFE ODAKLANIP İNANARAK PLANLI VE DÜZENLİ ÇALIŞMAMIZA ÖĞRETMENLERİMİZ DE YARDIMCI OLDU. BAŞTA HATUN HOCAMIZIN BİZE İNANMASIYLA BİZ DE KENDİMİZE İNANDIK. ÇALIŞTIK VE BAŞARABİLECEĞİMİZİ GÖRDÜK. İYİ Kİ HATUN HOCAMIZI TANIMIŞ, BU KURUMA GELMİŞİM. BANA VERMİŞ OLDUĞU EMEKTEN VE GÜVENDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM VE TABİ Kİ BAŞARIMIZDA EMEKLERİ OLAN TÜM HOCALARIMA DA TEŞEKKÜR EDERİM..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

çayyolu diş hekimi mide botoksu Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa çayyolu diş hekimi Ankara varis Paykwik Biber hapı orjinal Orjinal lida Reductil Pınar Şems FX15 Maurers
Sizi Arayalım

En kısa süre içinde eğitim uzmanlarımız sizi arayarak detaylı bilgi verecektir.

X
Ön Başvuru